ne jen o lidech

Modlitby k Panně Marii

4. 4. 2016 12:31
Rubrika: Nezařazené | Štítky: modlitby

Zdrávas Královno

Zdrávas Královno, Matko milosrdenství, Živote, sladkosti a naděje naše, buď zdráva!K tobě voláme, vyhnaní synové Evy, k tobě vzdycháme, lkajíce a plačíce v tomto slzavém údolí. A proto, orodovnice naše, obrať k nám své milosrdné oči a Ježíše,požehnaný plod života svého, nám po tomto putování ukaž, ó milostivá, ó přívětivá,ó přesladká Panno Maria!

Latinsky:

Salve Regina, Mater misericordiae, vita, dulcedo et spes nostra, salve. Ad te clamamus exsules filii Hevae. Ad te suspiramus gementes et flentes in hac lacrimarum valle. Eia ergo, advocata nostra, illos tuos misericordes oculos ad nos converte. Et Jesum, benedictum fructum ventris tui, nobis post hoc exsilium ostende. O clemens, o pia, o dulcis Virgo Maria.

 

Modlitba k Panně Marii

Panno Maria, Matko Pána,ty, jež jsi námahou vstoupila za svým Synem na horu utrpení, dopřej nám, kdo s námahou kráčíme touto cestou, abychom byli s tvým Synem a poznali v něm dar Otce a Ducha.

Modlitba k Panně Marii, Matce dobré rady

Přeslavná Panno, vyvolená věčnou Radou za Matku vtěleného Slova, pokladnice božských milostí a orodovnice hříšníků, já, tvůj nejnehodnější služebník, se k tobě utíkám, abys mi byla vůdkyní a rádkyní v tomto slzavém údolí. Vypros mi pro předrahou Krev svého božského Syna odpuštění hříchů, spásu duše a prostředky, abych jí dosáhl. Vypros svaté Církvi vítězství nad nepřáteli a rozšíření 

království Ježíše Krista po celém světě. Amen.

 

Zobrazeno 417×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio